KATOWICE
WROCŁAW

6 OSÓB

28.06-5.07.2022

5 PÓL
5 RUND

SZWECJA

Drugi wyjazd golfowy z cyklu Tour of the North. Tym razem odwiedzimy najpiękniejsze pola golfowe południowej Szwecji. Będziemy grali na 5ciu różnych polach. Zaliczymy plaże, lasy, jeziora.

BARSEBÄCK GOLF CLUB

W Barsebäck Golf & Coutry Club odwiedzimy dwa 18 dołkowe pola golfowe, Ocean Course i Pine Course. Dołki wiją się malowniczo wśród sosen aby później wynurzyć się z lasu kontynuując grę wzdłuż morza. Jeśli chcecie poćwiczyć to na Ocean Course możecie zagrać na symulatorze TRACKMAN w swoim lokalnym klubie, gdyż jest on dostępny w standardowym pakiecie pól.

FALSTERBO Golf Club

Piękne pole golfowe otoczone z dwóch stron morzem z typowo linksowym charakterem. Całość ukryta za porośniętą trawami piaszczystą wydmą z pięknym widokiem na tutejszą latarnię.

LJUNGHUSEN Golf Club

Ljunghusen to pierwsze w Skandynawii 27dołkowe (gramy 18 dołków) pole leżące niedaleko pola Falsterbo. Przepieknie położone wzdłuż morza.

TRELLEBORG Golf Club

Jedną z wielu atrakcji na polu Trelleborg to możliwość obserwowania w trakcie gry promów wchodzących i wychodzących do portu. Kolejne pole o typowo linksowym charakterze. Brak drzew, wzdłuż morza z naturalnym ukształtowaniem terenu.

AKADEMIA GOLFA MARIUSZA PAWŁOWSKIEGO

Wyjazd organizowany pod opieką trenera PGA Golf Professional Mariusza Pawłowskiego

IMG_6299

MARIUSZ PAWŁOWSKI

PGA Golf Professional

Trener PGA Golf Professional. Z wykształcenia inżynier, a od jakiegoś czasu również zawodowy trener golfa. Przygodę z golfem rozpoczynał ponad 15 lat temu, a obecnie jest trenerem w Śląskim Klubie Golfowym, gdzie opiekuje się sekcją juniorską, trenuje dorosłych i prowadzi szkolenia na Zieloną Kartę. Autor licznych publikacji, w tym w ostatnim numerze MAGAZYNU PGA POLSKA.

CENA WYJAZDU - 8500 PLN

ZAWARTE W CENIE

Przejazd z Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Szcecina, Świnoujścia busem VIP wraz z bagażem i sprzętem golfowym

Przeprawa promowa Świnoujście - Trelleborg

Nocleg w hotelu (pokoje 2os) ze śniadaniem

5 rund golfa na 5 polach golfowych

Akademia Golfa z Mariuszem Pawłowskim

Transfery w Szwecji

Ubezpieczenie Podróżne

NIE ZAWARTE W CENIE

Wyżywienie poza śniadaniem (ok 300-500zł/dzień)

Opcjonalna kabina na promie (koszt ok 300zł)

Melexy i Wózki golfowe

Istnieje możliwość wykupienia Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, obejmującego zdarzenia losowe uczestnika wyjazdu, w tym zachorowania na COVID. Koszt ubezpieczenia ok 300-400zł.

INFORMACJA COVID-19

WJAZD: Obecne do wjazdu na teren Szwecji wymagane jest posiadanie Unijnego Certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie (ważność 9 miesięcy) lub przebycie Covid (ważne 180 dni). Osobę bez unijnego certyfikatu mogą przedstawić negatywny test na COVID wykonany do 48h przed przyjazdem.

POWRÓT: Od 28.03 zniesiony zostaje obowiązek testów i kwarantanny przy powrocie do kraju.

ZAPISY NA WYJAZD

Gdzie jeszcze jedziemy

LOFOTY

2-9 Czerwca 2022

WYLOT Z GDAŃSKA

Zagraj na najdalej wysuniętym linksowym polu na świecie, 400 km za kołem polarnym, gdzie słońce nie zachodzi cała noc i grać można 24h na dobę. Dodatkowo 2 rundy golfa na pięknym polu golfowym w Narviku.

PEREŁKI SZWECJI

28 Czerwca - 5 Lipca 2022

WYJAZD Z KATOWIC

5 najpiękniejszych pól w południowej Szwecji. Gramy na plażach, w sosnowych lasach, w otoczeniu jezior i rzek. Dla każdego znajdzie się pole, które go zachwyci. Dojazd luksusowym busem.

Zapisz się na newsletter...

... i bądź na bieżąco.
Wysyłam tylko informacje o nowych lub zakończonych warsztatach czy ciekawych wpisach na blogu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować.