GDAŃSK

6 OSÓB

2-9.06.2022

2 POLA
5 RUND

LOFOTY

LOFOTEN LINKS

Sezon Tour Of The North zaczynamy na Norweskich Lofotach. To na nich właśnie znajduje się najdalej na północ wysunięte pole linksowe na Świecie Lofoten Links. 300km za kołem polarnym daje niezapomnianą możliwość grania przy niezachodzącym słońcu całą dobę a łagodny klimat Lofotów zapewniony przez opływające je gorący prąd zatokowy pozwala na grę od Maja do Października. Pole jest bardzo wymagające praktycznie każde nietrafienie w Fairway skutkuje utratą piłki. Opisane w Grudniowym numerze Golf'and'Roll:

Links to bez dwóch zdań. Morze jest, trawy są, drzew nie ma. Z tym że morze nie jest z boku, jak na większości pól, ale bierze udział w grze [...] Dołki wrzynają się w wodę wąskimi półwyspami. Takie to Lofoty w miniaturze.

Pole bardzo wyskoko oceniane. W 2021 roku zdobyło tytuł jednego ze 100 najlepszych pól na świecie i 6. miejsce w Kontynentalnej Europie 2022 wg. Golf World.

Jak gra się na Lofoten Links możecie zobaczyć na poniższym filmie.

NARVIK GC

Na Lofoten Links spędzimy 3 dni grając 3 rundy. Następnie przemieścimy się do Narviku gdzie zagramy 2 rundy na tamtejszym polu Narvik Golfklubb. Piękne parkowe pole umiejscowione w głębokiej dolinie daje poczucie alpejskich klimatów.

AKADEMIA GOLFA MARIUSZA PAWŁOWSKIEGO

Wyjazd organizowany pod opieką trenera PGA Golf Professional Mariusza Pawłowskiego

IMG_6299

MARIUSZ PAWŁOWSKI

PGA Golf Professional

Trener PGA Golf Professional. Z wykształcenia inżynier, a od jakiegoś czasu również zawodowy trener golfa. Przygodę z golfem rozpoczynał ponad 15 lat temu, a obecnie jest trenerem w Śląskim Klubie Golfowym, gdzie opiekuje się sekcją juniorską, trenuje dorosłych i prowadzi szkolenia na Zieloną Kartę. Autor licznych publikacji, w tym w ostatnim numerze MAGAZYNU PGA POLSKA.

CENA WYJAZDU - 8700 PLN

ZAWARTE W CENIE

Nocleg w hotelu (pokoje 2os) ze śniadaniem

5 rund golfa na Lofoten Links i Narvik GC

Akademia Golfa z Mariuszem Pawłowskim

Transfery w Norwegii

Ubezpieczenie Podróżne

NIE ZAWARTE W CENIE

Przelot z Gdańska* (400-1200zł) 

Bagaż + Bagaż golfowy (300-600zł)

Wyżywienie poza śniadaniem (ok 300-500zł/dzień)

Melexy i Wózki golfowe

* możliwy własny przelot z przesiadką w Oslo do Harstad/Narvik (EVE) z Warszawy lub Krakowa

Istnieje możliwość wykupienia Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, obejmującego zdarzenia losowe uczestnika wyjazdu, w tym zachorowania na COVID. Koszt ubezpieczenia ok 300-400zł.

INFORMACJA COVID-19

WYLOT: W dniu 12 lutego 2022 r. zostały ostatecznie zniesione wymogi rejestracji i testowania. Możesz wjechać do Norwegii swobodnie, niezależnie od tego, czy masz unijny certyfikat COVID.

POWRÓT: Od 28.03 zniesiony zostaje obowiązek testów i kwarantanny przy powrocie do kraju.

ZAPISY NA WYJAZD

Gdzie jeszcze jedziemy

LOFOTY

2-9 Czerwca 2022

WYLOT Z GDAŃSKA

Zagraj na najdalej wysuniętym linksowym polu na świecie, 400 km za kołem polarnym, gdzie słońce nie zachodzi cała noc i grać można 24h na dobę. Dodatkowo 2 rundy golfa na pięknym polu golfowym w Narviku.

PEREŁKI SZWECJI

28 Czerwca - 5 Lipca 2022

WYJAZD Z KATOWIC

5 najpiękniejszych pól w południowej Szwecji. Gramy na plażach, w sosnowych lasach, w otoczeniu jezior i rzek. Dla każdego znajdzie się pole, które go zachwyci. Dojazd luksusowym busem.

Zapisz się na newsletter...

... i bądź na bieżąco.
Wysyłam tylko informacje o nowych lub zakończonych warsztatach czy ciekawych wpisach na blogu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować.