Ta jesień obfitowała w niezapomniane wyprawy fotograficzne, pełne niezwykłych krajobrazów i magicznych momentów. Od majestatycznych Dolomitów, przez zieloną Madęrę, aż po dziką Szkocję - każda podróż była wyjątkowym doświadczeniem.

Wyjazd 1: Dolomity (1-7.10.2023)

Z sześcioma pasjonatami fotografii wyruszyliśmy z Katowic do Dolomitów. Poranki witaliśmy wschodami słońca nad Lago Antorno, Tre Cime di Lavaredo, Alpe di Siusi, Lago Mosigo i Lago di Braies. Wieczory spędzaliśmy na podziwianiu zachodów słońca w Passo Giau, Tre Cime di Lavaredo, Cinque Torri i Santa Maddalena, gdzie każde miejsce oferowało niepowtarzalne widoki.

Wyjazd 2: Madera (25.10-1.11.2023)

Następnie, z pięcioma entuzjastami fotografii, polecieliśmy na Maderę. Odkrywaliśmy Pico Ruivo, Pico do Arieiro, Las Fanal, półwysep Ponta de São Lourenço, skały Ribeira da Janela, Miradouro da Vigia i Levada das 25 Fontes. Każde z tych miejsc było unikalne i zapierało dech w piersiach.

Wyjazd 3: Szkocja (8-13.11.2023)

Ostatnia wyprawa tej jesieni zaprowadziła nas do Szkocji, z przelotem z Krakowa. Skupiliśmy się głównie na wyspie Skye, gdzie rano fotografowaliśmy Quiaraing i Old Man Of Storr, a wieczorami - Latarnię Neist Point, Elgol i Fairy Pools. Dodatkowo odwiedziliśmy Portree, Loch Fada i inne malownicze miejsca. Niezapomnianym doświadczeniem był również zachód słońca w Glen Coe, gdzie majestatyczne góry i dzikie krajobrazy stworzyły idealne tło dla naszych zdjęć.

Podsumowanie

Każda z tych podróży była nie tylko okazją do stworzenia niezwykłych zdjęć, ale także do przeżycia niezapomnianych chwil i nawiązania nowych przyjaźni. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, pasję do fotografii i entuzjazm, który sprawił, że te wyprawy były tak wyjątkowe.
Już nie mogę się doczekać kolejnych przygód, które nas czekają!